X
تبلیغات
زولا
چهارشنبه 8 آبان‌ماه سال 1387 ساعت 12:59 ب.ظ

گروه: 

دوستی میگفت:من تعجب میکنم از این همه تغییر رفتار در ایرانیان...!  

گفتم: چطور مگه؟! 

گفت:مثلا دانش آموزان و حتی دانشجوهایی(همون دانش اندوزان!)را می بینی که اول راه میگویند:هدف ما جز خدمت نیست و باید برای کشور و حتی همه انسانها....اما پای عمل که میرسه یکی بدتر از دیگری...! 

بعد هم مثالی زد از پزشکان بسیااااار محترمی (با عرض پوزش از برخی پزشکان!) که جانشان از تنشان بیرون می آید تا کاری برای خلق الله انجام دهند!آن هم با منت اضافه! 

و برگه روزنامه ای را جلوی من باز کرد و مقاله ای تحت عنوان - بی میلی پزشکان از رفتن به مناطق محروم...- نشانم داد.داشت آمپرش میرفت بالا! انگار به خون پزشکان تشنه بود ...آخه  با چند تایی از اونا هم سر و کله زده بود...! 

میگفت: این پزشکان زحمت کشیده اند و .... همه اینا درست ! 

 اما مگه -حرفه پزشکی -جز اینه؟!!  وظیفته جناب!!!!! 

این به اصطلاح آدمها(باز هم از برخی از پزشکان محترم عذر میخوام...!) باید از همون اول فکر اینجاشو میکردن! اونا فقط برای جایگاه اجتماعی یا مادیات یا ...وارد این رشته شده اند و حالا ...این همه بودجه مملکت رو صرف خودشون و اهداف نه چندان مطلوبشان کرده اند و حالا باید نازشان را بکشی!؟ 

یکی نیست بگه بدبخت تر و زحمتکش تر (و البته تو سری خور تر)از شما تو کشور خیلی زیاده...!خوشی زیر دلتون نزنه!!!! یه کم کوتا بیا جناب! پیاده شو با هم بریم! مگه تو کی هستی که ...!اولویت های بسیار مهمتری هست که تو اصلا به اونا فکر هم نکرده ای!... 

 

لینک اون خبر رو براتون میذارم...قضاوت نهایی با شما! 

جام جم آنلاین۶/۸/۸۷

del.icio.us  digg  newsvine  furl  Y!  smarking  segnalo